UPOZORNĚNÍ

Nacházíte se na neaktuálních stránkách Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Tato verze stránek bude nejpozději do 31. 3. 2018 vypnuta.

Nová aktuální verze je k dispozici zde.

 

VZDĚLÁVACÍ A VÝCVIKOVÉ CENTRUM PRO ÚSTECKÝ KRAJ

Označení projektu: CZ 0036


Schválení projektu:

Výcvikové a vzdělávací centrum primární protidrogové prevence realizované za podpory FM EHP/Norska (tzv. „Norských fondů“) bylo úspěšně dokončeno. Provoz centra byl zahájen v září roku 2009.

Ve zrekonstruovaných prostorách je vybudován multimediální sál, který poskytuje zázemí pro programy primární protidrogové péče. Hlavní cílovou skupinou projektu jsou pacienti PNHoB.

Kostel se stal centrem kulturních a vzdělávacích aktivit, do jeho prostor se přesunuly tradičně pořádané akce Beřkovické jaro, Beřkovický podzim, apod. Projekt umožnil aktivní trávení volného času pacientů stejně jako cíleně zaměřené preventivní programy pro pacienty ohrožené vznikem závislosti na psychoaktivních látkách.

V součinnosti s potřebami přilehlého regionu a Ústeckého kraje se rozšiřuje cílová skupina projektu o školská zařízení, odbornou i laickou veřejnost, apod.  

Projekt byl úspěšně realizován a jeho provoz zahájen v první pol. roku 2009. Více informací o projektu viz internetové stránky projektu.
 

www.centrumberkovice.cz

Hlavní grantový partner Fond pro podporu výkumu EHP/Norsko

 

logo ustecky kraj logo MZCR logo EU
logo IOP sm  osa partner    

hr big


Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Veškeré informace o tomto projektu naleznete zde.

Google+

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice, Podřipská 1, 411 85 Horní Beřkovice, IČ 00673552, DIČ CZ 00673552 | Login